Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8111
Stary 06.11.2014, 23:53
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam Cię bardzo, ale dlaczego nie ma w Twoich wywodach wspomnienia o współudziale JB, wymiany trenerów jak rękawiczki, zgodzie Cupiała na taki plan? Nie wierzę, by to holenderskie duo miało wówczas kisiel w majtach bo możemy grać w LM już teraz. Za to znam pewnego właściciela, do którego ten opis pasuje idealnie.
JB jest winien podpisania umowy z UFA, konfliku z kibicami i wielu innych rzeczy o któych nawet nie chce mi się pisać. Jednak tak jak już napisałem: nie było by go w klubie gdyby nie wcześniejsza polityka klubu, reprezentowana przez prezesa Basałaja i dyrektora Valckxa

To co Bednarz spiepszył w kwestii finansowej jest tylko wierzchołek góry lodowej naszych długów.

milosz - powiem Ci tylko tyle, nie chcę nigdy napisać "a nie mówiłem" mam nadzieję że tak nie napiszę w czerwcu 2015 gdy nie dostaniemy licencji. Obym się mylił.
Odpowiedz cytując