Cytat:
|
a czy można było taniej , owszem teoretycznie zawsze można taniej.. tyle że taniej to było z Levadią i Karabachem, ale czy na pewno taniej..
|
Obecnie to mamy idealny przykład polskiej stołecznej drużyny jaki trzeba mieć budżet, podejście, w co i ile należy inwestować by mieć sukcesywnie fazę grupową LE.
Jeszcze raz powtórzę: Ktokolwiek wierzy, że Valcx i Maaskant podejmowali całkowicie własne, suwerenne decyzje bez zgody Cupiała nadaje się na ul.Babińskiego. Ewentualnie ma swój własny inny świat, w który nie będę ingerował tylko wcisnę dla dobra drugiego "ignor".
Cytat:
|
docenimy to będąc w I lidze?
|
Przepraszam Cię bardzo, ale dlaczego nie ma w Twoich wywodach wspomnienia o współudziale JB, wymiany trenerów jak rękawiczki, zgodzie Cupiała na taki plan? Nie wierzę, by to holenderskie duo miało wówczas kisiel w majtach bo możemy grać w LM już teraz. Za to znam pewnego właściciela, do którego ten opis pasuje idealnie.
Cytat:
|
można było kupić graczy z Białorusi, Chorwacji czy Czech za dużo niższą gażę, ale oczywiście lepiej było dać wysokie kontrakty znajomym Holendrom.
|
Niekoniecznie graczy (punkt z mojego wywodu- żałosny scouting), ale szkoleniowców. I całą "śmietankę" która wprowadzała czy to będąc managerem, trenerem, zawodnikiem. I wtedy przeszczepić to na własny grunt. Kasą na pewno dysponujemy większą niż kluby z tego regionu plus Słowacja, Słowenia. Zdecydowano się na zajebiście drogi wariant all-in. I wtopa. Ale do Holendrów nie mam nic. Wykonywali polecenia Cupiała.
Cytat:
|
a co za różnica czy kogoś kupiliśmy, czy wzięliśmy z kartą w ręku płacąc za podpisane sporą sumę + prowizja dla menagera?
|
Hmm, ten drugi wydaje się być tańszy ze względu na brak kwoty transferowej.