Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
8109
06.11.2014, 20:52
Że też Wam się chce znowu spierać o Holendrów, Bednarza itp.
Obyśmy latem byli w sytuacji, że zaczniemy z minus 1 - to już będzie dobry znak w tej sytuacji.
Ostatnio edytowane przez arti : 07.11.2014 o godz. 05:50.
arti