Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8108
Stary 06.11.2014, 20:32
Karherop
Powtarzasz te same bajki, iż było super, tylko to złe MP w 2011 roku i ten fatalnie najlepszy wynik w europejskich pucharach Wisły od 9 lat o mało nie doprowadził nas do I ligi , taa ładna bajeczka.. a czy można było taniej , owszem teoretycznie zawsze można taniej.. tyle że taniej to było z Levadią i Karabachem, ale czy na pewno taniej.. gdyby było okay.. to wyniki byłyby inne..a były klęski, tak klęski, a ja za nimi nie tęsknie, a doceniam zbudowanie drużyny w pół roku ..zobaczymy kiedy podobne rzeczy uda sie komuś w Wiśle powtórzyć.. na teraz mamy 7, 7 i 5 miejsce a na miejscu Wisły jest teraz Legia.
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Problemem nie jest sezon, w którym Wisła grała w LE. Wtedy mieliśmy przychód na poziomie 60 mln i niewielką stratę netto. Za politykę postawienia wszystkiego na jedną kartę zaczęliśmy płacić na poważnie dopiero w 2012. Przychody zaczęły spadać wtedy na łeb na szyję (nie było sukcesu sportowego), a wydatki pozostały na poziomie z 2011. .
Ano nie było , bo był Probierz , Kulawik i Bednarz.. Otóż jedyna droga do sukcesów sportowych to ich powtarzalność, ale u nas na powtarzalność to na teraz może liczyć tylko Smuda, na razie może..

EDIT. do postu poniżej.. i tak Kol. arti zamknął szczęśliwie temat, co gorsza jeszcze z udana pointą.
Ostatnio edytowane przez milosz : 06.11.2014 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując