Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8104
Stary 06.11.2014, 19:32
rychlo w czas ...LetFootbalWiny zdobywaja MP i wchodza do LM .... i kazda polska druzyna moze ich serdecznie w dupe pocalowac na kolejne kilka ladnych lat ..a Cupial niech sam sie uderzy w piers i podziekuje "przyjaciolom" ktorych obstawil wokol siebie, ktorzy z Holendrow zrobili kozlow ofiarnych i szybko wypieprzyli bo nie mogli do Wisly sprowadzac pseudopilkarzykow od znajomych menadrzerow, przy okazji kasowac niezla kase ....Holendrzy ZROBILI MISTRZOSTWO POLSKI W POL ROKU i pechem nie weszli do LM, potem byla LE ktora dla wiekszosci byla jak strzal w pysk , a pomimo tego dalo sie fuksem wyjsc z grupy, i trafic na mega cienkie Standard, ale nagle okazalo sie ze pan Cupial sie obrazil i po ptokach , dokladnie jak 7egia teraz , odpadli z LM, graja w LE , robia punkty i za rok prosta jazda do LM, nie oslabiajac sie przy tym ....Oni po prostu nie robia tego bledu co Cupial - a a sa w identycznej sytuacji - pomimo ze druzyna kosztuje ich ze 2 -3 x wiecej niz TA POLROCZNA za Maskanta ktora zdobyla tytul ...piszecie ilez to nie zarabialo kilku zawodnikow z tamtych czasow ?/ to zobacz cie ile teraz w 7egii zarabia wiekszosc ....Holendrzy zrobili - mogli zrobic to sdamo co 7egia teraz- przy 2-3 krotnie mniejszych wydatkach ...teraz to juz skupcie sie na gorzkich zalach i o walce o vice mistrzostwo polski przez najblizsze kilka dlugich lat ....7egia jest teraz najmocniejsza bo zrobila dokladnie odwrotnie niz Wisla , po prostu maja idealny model jak s.......ic tyle lat hegemoni w tak szybkim czasie- brawo panie Cupail, pozdrow swoich przydupasow ktorzy zniszczyli klub radzac ci idiotyzmy byleby tylke zrec z panskiego koryta ...to sie p[o prostu nazywa FRAJERSTWO ....MIALES CHAMIE ZLOTY ROG ....
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 06.11.2014 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując