Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28690
Stary 06.11.2014, 17:54
palikot napisał(a):Wyświetl post
No to chyba Stonoga ma układ z SE bo to od niego wyszło nagranie z Wiplerem ponoć...
No to ten Stonoga to prze h.... . Taki Supermen, który lata nad Polską i wszystko widzi i wszystko wie. Nie powiedział czasem jak wszedł w posiadanie tych taśm ? Kapitan Żbik z kreskówek mu zapewne podrzucił. Stop. Kapitan Żbik zapewne pracuje dla Stonogi .
Znając życie to będziemy w najbliższym czasie zasypywani róznymi materiałami via Stonoga. Może jakies nowe tasmy prawdy ? Kto wie ?