palikot napisał(a):

|
No to chyba Stonoga ma układ z SE bo to od niego wyszło nagranie z Wiplerem ponoć...
|
No to ten Stonoga to prze h.... . Taki Supermen, który lata nad Polską i wszystko widzi i wszystko wie. Nie powiedział czasem jak wszedł w posiadanie tych taśm ? Kapitan Żbik z kreskówek mu zapewne podrzucił. Stop. Kapitan Żbik zapewne pracuje dla Stonogi

.
Znając życie to będziemy w najbliższym czasie zasypywani róznymi materiałami via Stonoga. Może jakies nowe tasmy prawdy ? Kto wie ?