Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28689
Stary 06.11.2014, 17:48
To jest to tzw. "państwo prawa" a raczej lewa, te "25 lat tzw. wolności", gdzie prezio Komorowski przy orle z czekolady (i bez korony) wręcza najwyższe odznaczenia państwowe postkomunistycznej szajce. W utrzymaniu tego cyrku pomaga bijace ramie partii czyli POlicja POlityczna i reżimowa propaganda.


P.S. Prokurator w swoim wystapieniu zaśpiewał nam po prostu hymn lemionga: "Nic sie nie stało, Polacy nic się nie stało"