Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8090
Stary 06.11.2014, 12:43
^^ Renegocjowano umowę dotyczącą stadionu i koszta teraz są o wiele niższe. Przeprowadzone transfery nie były darmowe (premie za podpis), Cheveza wykupiono ( za 500 tys euro) a jak chodzi o wysokie kontrakty to:

-Genkov
-Jaliens
-Lamey
-Iliev
-Bunoza
-Iliev


Wypożyczeni nie grali za frytki, a tacy piłkarze jak Garguła, Sobolewski, Małecki etc też nie grali za grosze. Do tego piłkarze pewnie mieli wejściówki, premie itp. Jak chodzi o wynajem stadionu w tamtym sezonie to mogło być nawet 8 milionów złotych. Do tego koszta obsługi meczów. Zapominasz też o podatkach, były też chyba jakieś kary. Do tego obsługa starego zadłużenia.
Ostatnio edytowane przez Viper : 06.11.2014 o godz. 12:53.
Odpowiedz cytując