milosz napisał(a):

|
Po pierwsze nie ma żadnych długów Valckxa i Basałaja (notabene więcej wówczas /2010-2011/ Wisła SA zarobiła niż wydała ..wystarczy zsumować kwoty z transferów po tzw. wielkiej wyprzedaży..od Marcelo do Brożka ..i korzyści z gry w pucharach, a odjąć na tym tle skromne wydatki, swoją drogą ciekawe jak długo niektórzy będą podtrzymywać te absurdy o zrujnowaniu Wisły po sprzedaniu piłkarzy za kwotę powyżej 7 mln euro i zarobieniu dodatkowych 4 mln euro. w kw. do LM i LE i to tylko od UEFA, o innych korzyściach już nie wspominając).. po drugie, wiara że Wisła SA wydaje pieniądze bez wiedzy i woli bossa to taki poziom abstrakcji, iż można by go opisać już wyłącznie językiem medycznym. [/COLOR]
|
A liczysz koszta kontraktów po 200tys (od łebka) euro za sezon, podatki, utrzymanie stadionu etc?. Nie bierz się chłopie za prowadzenie biznesu bo wizyta komornika jest kwestią czasu.