Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8084
Stary 06.11.2014, 10:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie długi Valckxa i Basałaja, to by nie było w ogóle tematu Łysego w Wiśle. Niech to wystarczy za resztę komentarza kto jest generalnie winny obecnej sytuacji.
Karherop napisał(a):Wyświetl post
No chyba że Boguś Cupiał 4 lata temu nakazał szastać kasą na lewo i prawo jakby jutra nie było... mi się wydaje że jednak znowu miał złych doradców i powołał złe osoby na stanowiska zarządzające.
Po pierwsze nie ma żadnych długów Valckxa i Basałaja (notabene więcej wówczas /2010-2011/ Wisła SA zarobiła niż wydała ..wystarczy zsumować kwoty z transferów po tzw. wielkiej wyprzedaży..od Marcelo do Brożka ..i korzyści z gry w pucharach, a odjąć na tym tle skromne wydatki, swoją drogą ciekawe jak długo niektórzy będą podtrzymywać te absurdy o zrujnowaniu Wisły po sprzedaniu piłkarzy za kwotę powyżej 7 mln euro i zarobieniu dodatkowych 4 mln euro. w kw. do LM i LE i to tylko od UEFA, o innych korzyściach już nie wspominając).. po drugie, wiara że Wisła SA wydaje pieniądze bez wiedzy i woli bossa to taki poziom abstrakcji, iż można by go opisać już wyłącznie językiem medycznym.

I co najważniejsze, tu i ówdzie pojawiająca się teza, że wkrótce spłacimy tzw. dług pierwotny (te 80 mln zł wydane na Wisłę przez BC, poprzez T-F) i wyjdziemy na prostą to niestety również świat iluzji ..

Boss zainwestował przez ponad dekadę dziesiątki milionów w nasz klub, sam zainwestował, według własnej oceny widać źle zainwestował i zamiast tworzyć miraż długu, powinien to zaakceptować i przedstawić wizję dalszego rozwoju Wisły SA.. tyle że dla bossa problemy to są w głównym biznesie (w T-F), w Wiśle to ma tylko obciążenia.. Kto wie może pan Gaszyński przekona Cupiała do jakiegoś planu wyjścia naszego klubu z tego impasu, kto wie, może tak będzie.
Ostatnio edytowane przez milosz : 06.11.2014 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując