Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8078
Stary 05.11.2014, 23:48
cfa@ nie wiem skąd wniosek ze Łysy nie był winny, ale mozesz mieć takie prawo.

p.s.
Wybacz, lecz nie uwierze ze brak kibiców na 4 meczach skutkuje całkowitą dewastacją klubu. Owszem, wpływów nie było, co było do klubu fatalne ale nie można zapominać że do momentu wojny z kibicami klub był tonącą łódką...

a że podpisał UFA....no podpisał. Jakie oni wygenerowai koszta? Czy są one większe niż poprzednia ekipa marketingowców która przez 2 lata nie potrafiła sprzedać J E D N E G O skyboxa?
Bednarz nie wyprowadził klubu na prostą (ale jego argument bedzie taki ze nie pozwolono mu pracować do końca, więc ciężko oceniać czyjąś pracę jeśli została ona przerwana. Jedyne co mozna powiedziec ze do momentu zerwania współpracy nie było tak jak być powinno. Niemniej jednak ŁYSY przyszedł tutaj przede wszystkim po to by klub nie upadł.....

ja rozumiem ze chłop jest .....m przez to co zrobił, ale nie zakładajmy klapek na oczy i starajmy się myśleć trzeźwo

nie on zrobił z Wisły skarbonkę bez dna.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując