Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28678
Stary 05.11.2014, 22:16
Na podstawie oglądania telewizora, można dojść do wniosku, że żyjemy w kraju nudnym jak nie przymierzając jakaś, z przeproszeniem dam, Szwajcaria. Tu do tego stopnia nigdy nic się ciekawego nie dzieje, że dziennikarze muszą na siłę grzać tygodniami jakieś pierdy o podstarzałym tancerzu na rurze, który pieprzeniem o dupie Maryny usiłuje wylansować swój kolejny chujowy film, albo pół roku analizuje się pijacki bełkot mdłego dupka z przedziałkiem, tak bardzo w Polsce brak tematów. Himalajami szczęścia jest, gdy czasem umrze jakaś laska z reklamy butów, bo wreszcie jest czym zająć czołówki i paski. Najbanalniejszy wypadek samochodowy urasta do rozmiarów zwiastuna zagłady, taka tu nuda, jak w jakimś polskim filmie.
Tymczasem pewien wioskowy głupek usiadł na dupie, policzył słupki ze sprawozdań WOŚPu i gdy mu wyszło, że Owsiak kradnie, to opisał to na blogasku. Owsiak zaś z ekipą swoich prawników, księgowych i speców od PR podał wioskowego głupka do sądu. I tenże wioskowy głupek, bez adwokata nawet i sztabu biegłych, sam jeden rozjechał Owsiaka, jego adwokatów i jego księgowa przed sądem i proces wygrał.
Żeby znać miarę, chodzi o TEGO Owsiaka. Dobro narodowe. Pomnik ze spiżu i światełek do nieba. Giganta dobroczynności. Kamień węgielny pod gmachem zbiorowej świadomości III RP. Genetyczną krzyżówkę Ghandiego, Dalajlamy i białego wieloryba. Drugiego po Bolku typa, o którym same pomyślenie jest zbrodnią, tylko że bardziej.
Ukazało się wreszcie pisemne uzasadnienie wyroku sądu, które wygląda jak czubek rakiety balistycznej MGR-1 “Honest John” wetkniętej w dupę Jurasa i gotowej do odpalenia. Cały prawno administracyjny aparat Owsiaka, sam Owsiak ani sąd nie zdołał wykazać błędu w obliczeniach wioskowego głupka ze Złotoryi, z których jasno wynika, że pan Siemasiękręci Sese Seko normalnie, w żywe oczy kradnie umierającym niemowlętom inkubatory. Nie jakieś drobne. Dziesiątki milionów. Dla oddania skali, trzeba by sobie wyobrazić, co by się działo po wrzuceniu na jutubę filmiku z Obamą, który dyma pięciolatkę, wciąga przy tym koks, a wolną ręką steruje dronem strzelającym do przedszkola w Pakistanie.
Sto pięćdziesiąt ekip telewizyjnych powinno teraz transmitować całą dobę sprzed domu Owsiaka, pokazywać samochody Owsiaka, łazienkę Owsiaka i srającego na trawniku psa Owsiaka.
Ktoś? Coś? Gdzieś? Może cały bulszit całą dobę? Nuda jak w Norwegii.
Trudno, sami musicie sobie poczytać. Pełna samoobsługa, jak w gimnazjum.

Uzasadnienie wyroku: http://kontrowersje.net/foto/uzasadnie3.pdf

źródło : https://www.facebook.com/pitupitu4