Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11051
Stary 05.11.2014, 20:40
Ja miałem jechac, pieprzona NC+ jak TVP zrezygnowało z pokazywania tego meczu wjebała mecz z 15:30 na 20:30 i juz nie jade. Takich osob jak ja na pewno jest wiecej. Przy takim postepowaniu nigdy na R22 nie bedzie dobrej frekwencji.
Odpowiedz cytując