Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
11051
05.11.2014, 20:40
Ja miałem jechac, pieprzona NC+ jak TVP zrezygnowało z pokazywania tego meczu wjebała mecz z 15:30 na 20:30 i juz nie jade. Takich osob jak ja na pewno jest wiecej. Przy takim postepowaniu nigdy na R22 nie bedzie dobrej frekwencji.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael