Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 05.11.2014, 20:25
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post

Mam karnet

http://images68.fotosik.pl/308/a5260714654df7a3.png

Przelewam więc na Akademię.

http://images69.fotosik.pl/308/4cebf5a1577bd492gen.png

Nominuję Maarcina.
Raz zostałem nominowany ale mimo to ciągle nieskreślono mnie z listy osób z nominacjami więc...

Po raz drugi biorę udział w akcji jednak tym razem poprzez zakup biletu dla mojej narzeczonej.

Tu jest link do obrazu, który przedstawia zakupiony bilet

http://images70.fotosik.pl/339/bf3aa8ed15eb35dc.png
Odpowiedz cytując