Wit.Ek. napisał(a):

Raz zostałem nominowany ale mimo to ciągle nieskreślono mnie z listy osób z nominacjami więc...
Po raz drugi biorę udział w akcji jednak tym razem poprzez zakup biletu dla mojej narzeczonej.
Tu jest link do obrazu, który przedstawia zakupiony bilet
http://images70.fotosik.pl/339/bf3aa8ed15eb35dc.png