Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11050
Stary 05.11.2014, 20:06
Szukać, czytać...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_ze_slaskiem/

Co do tego czy zdąży to na 99% tak, nie wiem co by musiało się zdarzyć, żeby do soboty wykupiono ok. 28 tys. wejściówek, zwłaszcza, że jeszcze klub nie podawał żadnego progu sprzedażowego (a jak szybko schodzą to podaje, że np. tam 15 tys. biletów jest już wykupionych). Pewnie nas nawet 20 tys. nie będzie, ale chciałbym się mylić!
Ostatnio edytowane przez R33 : 05.11.2014 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując