Szukać, czytać...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_ze_slaskiem/
Co do tego czy zdąży to na 99% tak, nie wiem co by musiało się zdarzyć, żeby do soboty wykupiono ok. 28 tys. wejściówek, zwłaszcza, że jeszcze klub nie podawał żadnego progu sprzedażowego (a jak szybko schodzą to podaje, że np. tam 15 tys. biletów jest już wykupionych). Pewnie nas nawet 20 tys. nie będzie, ale chciałbym się mylić!