Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28677
Stary 05.11.2014, 20:02
emj10 napisał(a):Wyświetl post
W szczegóły nie mam zamiaru się wdawać, ale pisowskie realia pod Warszawą nie przynoszą raczej jej chluby, a persony typu Sasin, czy Błaszczak jak najszybciej powinny poznikać ze sceny politycznej

PS. Nie wiem czemu miałbym zajmować się Kopaczową, która nie jest ani moją koleżanką, ani ja z PSL-em, ani ZSL-em nie mam nic wspólnego. Zwłaszcza w regionie, gdzie PSL wyrasta na drugiego z najbardziej negatywnych graczy zaraz po PiS-ie
Ciekawe bo nie tak dawno lansowałeś na tym forum PSL czyli dawne ZSL. Ty się lepiej nie martw o PiS pod Warszawą, zajmij się lepiej chłopkami od Struzika. Przed chwilą w TV pokazali mapkę z woj. mazowieckim, z której jednoznacznie wynika, że albo w tym województwie mieszka największa liczba debili w Polsce albo kolesie z PSL-u nagminnie fałszowali wybory (największa liczba głosów nieważnych coś 300 tys.). Dzisiaj głosami PSL i PO odrzucili nadzór Komisji Wyborczej specjalnego nadzoru nad tegorocznymi wyborami, czyli czekają nas znowu fałszerstwa kumpli Struzika.