Ciekawe bo nie tak dawno lansowałeś na tym forum PSL czyli dawne ZSL. Ty się lepiej nie martw o PiS pod Warszawą, zajmij się lepiej chłopkami od Struzika. Przed chwilą w TV pokazali mapkę z woj. mazowieckim, z której jednoznacznie wynika, że albo w tym województwie mieszka największa liczba debili w Polsce albo kolesie z PSL-u nagminnie fałszowali wybory (największa liczba głosów nieważnych coś 300 tys.). Dzisiaj głosami PSL i PO odrzucili nadzór Komisji Wyborczej specjalnego nadzoru nad tegorocznymi wyborami, czyli czekają nas znowu fałszerstwa kumpli Struzika.