|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
#8075

05.11.2014, 19:40
|
szprotson napisał(a): 
Ci piłkarze którzy byli zatrudnieni przed Bednarzem ? Hmmm
Skoro wiesz ze nie było wychodzenia na prostą tylko mydił oczy to powinieneś posiadac tez informację nt. Naszych wierzycieli.
Bednarz przede wszystkim został zatrudniony byśmy nie zbankrutowali. Udało mu się ? Udało
Następnie miał wyprowadzić klub na prostą. Udało mu się ? Nie - ale zrobił więcej w kierunku przetrwania niż w odwrotnym.
Przypomnę : To nie Bednarz podpisał ogromny kontrakt z m.in Cwetanem Genkowem.
|
...Ale podpisal z UFA...
|
|