Gwiaździsty napisał(a):

Pisałem już wcześniej i chyba wyraźnie, że nie zagłosuję na ludzi tego dziadka z muszką (miłośnika Putina). Po pierwsze nie znam ich wiec nie zagłosuję w ciemno, a po drugie o Mikke już pisałem jakie zadanie spełnia. Więc nie prowokuj. Poza tym to nie mój okręg wyborczy, co prawda blisko ale nie ten.
|
A skąd ty wiesz jakie zadanie spełnia? Masz jakieś info od ludzi z górnej półki to podziel się, bo ciekawi jesteśmy
Nie głosuj Jarek na pewno jest z układu postUBckiego
Na SKWK pojawił się taki plakat
Dzielnica Krowodrza i PB
