Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28674
Stary 05.11.2014, 18:21
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Pisałem już wcześniej i chyba wyraźnie, że nie zagłosuję na ludzi tego dziadka z muszką (miłośnika Putina). Po pierwsze nie znam ich wiec nie zagłosuję w ciemno, a po drugie o Mikke już pisałem jakie zadanie spełnia. Więc nie prowokuj. Poza tym to nie mój okręg wyborczy, co prawda blisko ale nie ten.
A skąd ty wiesz jakie zadanie spełnia? Masz jakieś info od ludzi z górnej półki to podziel się, bo ciekawi jesteśmy

Nie głosuj Jarek na pewno jest z układu postUBckiego

Na SKWK pojawił się taki plakat
Dzielnica Krowodrza i PB
Ostatnio edytowane przez palikot : 05.11.2014 o godz. 18:26.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰