Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28670
Stary 05.11.2014, 16:16
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie muszę nikogo lustrować, ani grzebać w życiorysach jak Sakiewicz, czy Karnowscy. Wpisałem tylko nazwisko prezesa SKOK-u w google'a, aby pokazać, że nie trzeba daleko szukać, aby odnaleźć ciekawe znalezisko.

Tak. Oprócz prezesa SKOK-u na zdjęciach są burmistrz i starosta z PiS-u. Ten drugi zresztą jest dosyć znany w skali ogólnopolskiej, bo to stały bywalec programów u Rydzyka i rycerz walczący przeciwko "genderowi"

Co do tej całej ferajny przy SKOK Wołomin to nie dziwi mnie, że są tam ludzie z WSI, jacyś starsi PRL-owcy, którzy dostali frukty na emeryturę, czy ludzie w przeszłości związani z PO, czy PSL. Przecież to jedna ekipa w regionie.
Chcesz to Ci znajdę wspólne zdjęcie Jana Pawła II i ...Jaruzelskiego. Człowieku, nie wygłupiaj się już. Pokazujesz zdjęcia z jakiejś mszy św. w kościele czy innego spotkania jako dowód ?
Czyli jednak facet z nie jest działaczem PiS-u. Wszystko jasne.

P.S. Ty się zajmij lepiej swoja koleżanka partyjną z ZSL-u - premier Ewą Kopacz

Cytat:
Nasz człowiek z SKWK na listach Nowej Prawicy... i nie mów że na niego nie zagłosujesz?
Pisałem już wcześniej i chyba wyraźnie, że nie zagłosuję na ludzi tego dziadka z muszką (miłośnika Putina). Po pierwsze nie znam ich wiec nie zagłosuję w ciemno, a po drugie o Mikke już pisałem jakie zadanie spełnia. Więc nie prowokuj. Poza tym to nie mój okręg wyborczy, co prawda blisko ale nie ten.
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 05.11.2014 o godz. 16:24.