emj10 napisał(a):

Nie muszę nikogo lustrować, ani grzebać w życiorysach jak Sakiewicz, czy Karnowscy. Wpisałem tylko nazwisko prezesa SKOK-u w google'a, aby pokazać, że nie trzeba daleko szukać, aby odnaleźć ciekawe znalezisko.
Tak. Oprócz prezesa SKOK-u na zdjęciach są burmistrz i starosta z PiS-u. Ten drugi zresztą jest dosyć znany w skali ogólnopolskiej, bo to stały bywalec programów u Rydzyka i rycerz walczący przeciwko "genderowi" 
Co do tej całej ferajny przy SKOK Wołomin to nie dziwi mnie, że są tam ludzie z WSI, jacyś starsi PRL-owcy, którzy dostali frukty na emeryturę, czy ludzie w przeszłości związani z PO, czy PSL. Przecież to jedna ekipa w regionie.
|
Chcesz to Ci znajdę wspólne zdjęcie Jana Pawła II i ...Jaruzelskiego. Człowieku, nie wygłupiaj się już. Pokazujesz zdjęcia z jakiejś mszy św. w kościele czy innego spotkania jako dowód ?
Czyli jednak facet z nie jest działaczem PiS-u. Wszystko jasne.
P.S. Ty się zajmij lepiej swoja koleżanka partyjną z ZSL-u - premier Ewą Kopacz
Cytat:
|
Nasz człowiek z SKWK na listach Nowej Prawicy... i nie mów że na niego nie zagłosujesz?
|
Pisałem już wcześniej i chyba wyraźnie, że nie zagłosuję na ludzi tego dziadka z muszką (miłośnika Putina). Po pierwsze nie znam ich wiec nie zagłosuję w ciemno, a po drugie o Mikke już pisałem jakie zadanie spełnia. Więc nie prowokuj.

Poza tym to nie mój okręg wyborczy, co prawda blisko ale nie ten.