Gwiaździsty napisał(a):

"Łączy ich" jak piszesz, to takie dwuznaczne zwroty. Konkretnie, są czy nie funkcyjnymi tej partii czy nie ? Bo nawet w reżimowych mediach coś cicho na ten temat, a oni juz na pewno nie odpuścili by by takiego szczęścia.
Np. dzięki prasie (na próżno szukać w wikipedii) wiemy już , ze kłamczucha smoleńska była działaczką ZSL-u, przewodniczącą koła, z polecenia sekretarza PZPR wyjechała do NRD, wizytowała tez Chiny, ZSRR. Potem kiedy wiatr zawiał mocniej przerzuciła się na Unię Wolności, gdzie można było zrobić lepszą karierę.
http://wpolityce.pl/polityka/220909-...-w-solidarnosc
|
http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/p,36873/#p36873
Nasz człowiek z SKWK na listach Nowej Prawicy... i nie mów że na niego nie zagłosujesz?
P.s Czyim agentem jest Braun?
http://www.rp.pl/artykul/92106,11544...referer=glowna