Jaki SMS niby miał być, od mojego KWW? Nie zajmują się raczej takimi blahostkami aczkolwiek cieszą się, że Rysiek dostaje co rusz jakiś cios z zewnątrz (SKOK Wołomin, czy wczoraj RIPOK)
Natomiast są sprawy poważne takie jak wysadzenie w powietrze lokalnego PiS-u, który połknął przez kadencję lokalną PO, a teraz zamierza iść w koalicję z PSL-em pod przykrywką.
PS. wolfy, jak tam Twój pisowski kandydat na prezydenta Krakowa wygra w cuglach z Majchrowskim? Nie śledzę innych kampanii poza Wołominem, Opocznem, Elblągiem i Warszawą, więc pytam.