Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28667
Stary 05.11.2014, 14:15
Jaki SMS niby miał być, od mojego KWW? Nie zajmują się raczej takimi blahostkami aczkolwiek cieszą się, że Rysiek dostaje co rusz jakiś cios z zewnątrz (SKOK Wołomin, czy wczoraj RIPOK)

Natomiast są sprawy poważne takie jak wysadzenie w powietrze lokalnego PiS-u, który połknął przez kadencję lokalną PO, a teraz zamierza iść w koalicję z PSL-em pod przykrywką.

PS. wolfy, jak tam Twój pisowski kandydat na prezydenta Krakowa wygra w cuglach z Majchrowskim? Nie śledzę innych kampanii poza Wołominem, Opocznem, Elblągiem i Warszawą, więc pytam.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 05.11.2014 o godz. 14:35.