emj10 napisał(a):

Rychło w czas napisali, gdy było już wiele godzin od zatrzymania. Popatrz na godziny, a dopiero później pisz o marnych insynuacjach 
Widzę, że jedziesz razem z linią prezesa Najjaśniejszego, (...)
|
Był SMS, czy tak po prostu, z miłości do Partii? Zamieniacie się jakoś ze Szpenem, bo jakby go mniej ostatnio było?