Nie muszę nikogo lustrować, ani grzebać w życiorysach jak Sakiewicz, czy Karnowscy. Wpisałem tylko nazwisko prezesa SKOK-u w google'a, aby pokazać, że nie trzeba daleko szukać, aby odnaleźć ciekawe znalezisko.
Tak. Oprócz prezesa SKOK-u na zdjęciach są burmistrz i starosta z PiS-u. Ten drugi zresztą jest dosyć znany w skali ogólnopolskiej, bo to stały bywalec programów u Rydzyka i rycerz walczący przeciwko "genderowi"
Co do tej całej ferajny przy SKOK Wołomin to nie dziwi mnie, że są tam ludzie z WSI, jacyś starsi PRL-owcy, którzy dostali frukty na emeryturę, czy ludzie w przeszłości związani z PO, czy PSL. Przecież to jedna ekipa w regionie.