No tak WSI gdzie indziej lokuje swoich sojuszników, a połowa rady nadzorczej mocno powiązana z PiS-em, w tym jej zatrzymany prezes
Nie żebym jakoś mocno szczuł Mariusza, ale nie można mu odmówić tego, że postawił sobie dobrze ustawić lokalną władzę, tak że jedli mu prawie z ręki.
Kilka poglądowych fotek z zadowolonym starostą, skupionym burmistrzem i kilkoma radnymi. Podpowiem tylko tyle, że łączy ich jedna rzecz poza stosunkiem do "gendera". Nazwa partii zaczyna się na "P", a kończy na "S"
