Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 05.11.2014, 08:56
my gramy kiepsko u siebie i tracimy sporo bramek (11), tylko raz u siebie zagraliśmy na zero z tyłu (z Bełchatowem), Śląsk gra kiepsko na wyjeździe, dodatkowo też traci sporo goli (14), co jest 4 od końca wynikiem, w każdym meczu na wyjeździe tracili co najmniej jedną bramkę. Czyli tak jak z Koroną, raczej możemy być pewni, że coś wpadnie.Z kolei my zagramy bez dwóch podstawowych obrońców, wśród których jednemu "żarło" (Bury). To co nas łączy ze Śląskiem to lepsza ofensywa niż defensywa.

Poprzednicy już pisali i ja się z tym zgadzam - na ten moment nie za bardzo mamy argumenty, by myśleć o pokonaniu Śląska, który prezentuje się solidnie, za dużo bramek tracimy - ale, że to Ekstraklasa przyjmuje to jako nasz atut , dodatkowo ostatnio Pawełkowi szło nieźle, także pasowałoby, żeby wrócił do swojego "normalnego" poziomu

Moja diagnoza: over 2,5 i nasze zwycięstwo
Ostatnio edytowane przez Krav : 05.11.2014 o godz. 09:05.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując