Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.11.2014, 08:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nie całkiem, bo tamtym trenerom "przysługę" zrobił prezio Bednarz, który zakomunikował większości zawodników, że nie mają co liczyć na przedłużenie kontraktów. Grali wiec w h... do końca swoich dni w Wiśle.
Smuda ma w przeciwieństwie do nich komfortową sytuację.
Niestety bajki Smudy, ze u niego w drużynie zapiepsza się na 100 % zweryfikowało życie.
Bednarz w klubie nie było jak był Moskal. Prędzej Probierz na tym ucierpiał.
Odpowiedz cytując