Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28653
Stary 04.11.2014, 23:14
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie tylko, z której delegatury - wschodniej, czy zachodniej

Poza tym co to za robota jak marnie płacą w tej branży, bo co chwilę rotacja i znika forumowicz za forumowiczem po zmianie przydziału.
A co to za różnica, która?
Oj nie tylko w pieniążkach można zapłacić- paradoksalnie czasami ważniejszy jest od tego jest uścisk (odpowiedniego) prezesa
Gwiaździsty napisał(a):
...................
Ale powiedz mi, na co ja się mogłem w tej chwili nabrać. Gościa z ogromną przyjemnością obserwuję, bo oprócz tego, że dużo mówi, że też jednak coś tam robi w realnym świecie Nikomu bezgranicznie nie wierzę- o to się nie martw.Ale póki co, ma u mnie ogromny szacunek.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/