emj10 napisał(a):

Pytanie tylko, z której delegatury - wschodniej, czy zachodniej 
Poza tym co to za robota jak marnie płacą w tej branży, bo co chwilę rotacja i znika forumowicz za forumowiczem po zmianie przydziału.
|
A co to za różnica, która?

Oj nie tylko w pieniążkach można zapłacić- paradoksalnie czasami ważniejszy jest od tego jest uścisk (odpowiedniego) prezesa
Ale powiedz mi, na co ja się mogłem w tej chwili nabrać. Gościa z ogromną przyjemnością obserwuję, bo oprócz tego, że dużo mówi, że też jednak coś tam robi w realnym świecie

Nikomu bezgranicznie nie wierzę- o to się nie martw.Ale póki co, ma u mnie ogromny szacunek.