Gwiaździsty napisał(a):

|
Pablo84 nie mów, że dałeś się nabrać Stonodze, facetowi, który sam się przyznał, że współpracował ze znanymi służbami. Ma takie zadanie obecnie, mącić młodym w głowach, nikt mu nic nie robi, żyje wystawnie. Co innego np. z takim reżyserem Braunem, którego służby włóczą po sądach. Stonoga ma kryszę, więc bawi nastolatków na internecie.
|
A Jarek to jakiej kategorii wiekowej mąci w głowie?
JKM/Stonoga/Max Kolonko -nastolatkom
Tusk/Piechociński - po 30-stce
Kaczyński - po 50-ce
Miller byli komuniści i związkowcy po 40
Kurde weźmy się skrzyknijmy i załóżmy partie która na bank mamy głosy kiboli z Wrocławia Gdańska, Tarnowa i Przemyśla

Problem z agitacją będzie m.in u żydów... będą nam wypominali czasy PRL-u, i na pewno nie zagłosują bojąc się, że kierują nami emerytowani SB-cy, UB itp.
