|
Wygramy ze Śląskiem dlatego, że w końcu zagramy 4-4-2. Stanie się tak z przymusu ale przyniesie to dobre efekty. Brożek ma czuja i ten instynkt ale przy długich piłkach zachowuje się fatalnie. Chowa się za obrońcami i czeka aż ktoś popełni błąd... Ale nie popełni.. Każda daleka piłka na osamotnionego Brożka to jest strata. Mając dwóch napadziorów Stilic i Garguła będą mieli o wiele większe pole do popisu prostopadłymi zagraniam czyli to w czym są mocni.
|