Pablo84 napisał(a):

Emj10 Ty też możesz być oddelegowanym gościem na największe forum klubowe w Polsce, by siąć zamęt, dyskredytować w przemyślany sposób, wpływać na opinie itd
Szpiegiem może być każdy z nas
|
Pablo84 nie mów, że dałeś się nabrać Stonodze, facetowi, który sam się przyznał, że współpracował ze znanymi służbami. Ma takie zadanie obecnie, mącić młodym w głowach, nikt mu nic nie robi, żyje wystawnie. Co innego np. z takim reżyserem Braunem, którego służby włóczą po sądach. Stonoga ma kryszę, więc bawi nastolatków na internecie.