Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 04.11.2014, 19:50
Jak chcemy grać na zero z tyłu a z przodu może coś wpadnie to bierzemy Ojrzyńskiego albo Kieresia... wyjdą taniej niż Smuda a na pewno będą mieli więcej ambicji, żeby się pokazać. Mamy technicznych piłkarzy (i Urygę), trenera z "myślą" szkoleniową też w kierunku technicznej, ładnej gry...
Odpowiedz cytując