|
Jak chcemy grać na zero z tyłu a z przodu może coś wpadnie to bierzemy Ojrzyńskiego albo Kieresia... wyjdą taniej niż Smuda a na pewno będą mieli więcej ambicji, żeby się pokazać. Mamy technicznych piłkarzy (i Urygę), trenera z "myślą" szkoleniową też w kierunku technicznej, ładnej gry...
|