Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 04.11.2014, 18:23
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Kto sędziuje tak btw?
Oficjalnie jeszcze nie ma, ale w ciemno obstawiam, że ktoś z Mazowsza. I pewnie będą chcieli posędziować na remis.

Co do rokowań, rozum każe powiedzieć, że będzie bardzo ciężko, bo Śląsk naprawdę prezentuje się solidnie od pewnego czasu. U nas nie dość, że szpital to wykartkowaliśmy się masakrycznie i choć Sadlok ostatnio notował gorsze występy to jednak jest nam niezbędny. Podobnie sprawa ma się z Burligą, który w dwóch ostatnich meczach zdobył dwa gole. Serce jednak podpowiada, że wygramy ten mecz dzięki jakiemuś farfoclowi Pawełka. Ostatnio za dobrze mu szło. Oczywiście nie życzę mu tego, ale nasze potyczki od czasu przerwy reprezentacyjnej wyglądają generalnie przezabawnie i zawsze się w nich dużo dzieje - tak będzie i tym razem.
Odpowiedz cytując