Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28650
Stary 04.11.2014, 18:23
Pytanie tylko, z której delegatury - wschodniej, czy zachodniej

Poza tym co to za robota jak marnie płacą w tej branży, bo co chwilę rotacja i znika forumowicz za forumowiczem po zmianie przydziału.

PS. Poza tym patrząc po ostatniej aktywności to nie jest już największe forum klubowe w Polsce