Pytanie tylko, z której delegatury - wschodniej, czy zachodniej
Poza tym co to za robota jak marnie płacą w tej branży, bo co chwilę rotacja i znika forumowicz za forumowiczem po zmianie przydziału.
PS. Poza tym patrząc po ostatniej aktywności to nie jest już największe forum klubowe w Polsce
