|
spokonie
Panowie zapomnieliście że Mario Pawełek wraca na stare śmieci i na dodatek ostatnio wybronił Śląskowi mecz. Musi byc "pawełkowanie" ,po protu musi.
A jeśli szczęście Nam nie pomoze, to jest szansa ze np. przyjmiemy piątke. Kto sędziuje tak btw?
A na obronę musi wejść w końcu Żemło. (Dudka, Guzmicz, Głowa, Żemło - tak to widzę.)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|