emj10 napisał(a):

|
Stonoga to nie jedyna taka metamorfoza ostatnimi czasy. Sporo do myślenia dają Kukiz, który nie trzeźwiał przez całe lata 90-te waląc wódę z bardzo szemranymi postaciami oraz Mariusz Max Kolonko, który pod koniec lat 80-tych wyjeżdża do USA i zakłada tam firmę budowlaną. Litości. Dosyć dobrze znam z opowieści dziadka realia Nowego Jorku i polonijnych firm budowlanych i nie tylko z przełomu lat 80-tych i 90-tych. Przypadkowi ludzie nie wyjeżdżali wtedy w wieku lat 23 do Stanów Zjednoczonych, nie zakładali z marszu firm budowlanych po czym od ręki nie zostawali korespondentami programów informacyjnych.
|
Emj10 Ty też możesz być oddelegowanym gościem na największe forum klubowe w Polsce, by siąć zamęt, dyskredytować w przemyślany sposób, wpływać na opinie itd
Szpiegiem może być każdy z nas
