Też jestem za cofnięciem Boguskiego. Lepiej się sprawdza w defensywie niż w grze do przodu.
Kto wie? Może drugi Piszczek nam rośnie?
Ale znając Franza to Guerrier za Sadloka a Dudka za Burligę.
Inne rozwiązanie będzie dla mnie zaskoczeniem.
Co do meczu: to wygra zasada, że liga jest nieprzewidywalna i kazdy może wygrać z każdym.
Mieliśmy przegrać w Zabrzu? Wygraliśmy.
Podbeskidzie znowu miało wygrać przy Reymonta? Przegrało.
Mieliśmy podtrzymać dobrą passę w Kielcach? A guzik.
Teraz zapowiada się wp..l od Śląska.
