Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.11.2014, 16:38
Też jestem za cofnięciem Boguskiego. Lepiej się sprawdza w defensywie niż w grze do przodu.
Kto wie? Może drugi Piszczek nam rośnie?

Ale znając Franza to Guerrier za Sadloka a Dudka za Burligę.
Inne rozwiązanie będzie dla mnie zaskoczeniem.

Co do meczu: to wygra zasada, że liga jest nieprzewidywalna i kazdy może wygrać z każdym.
Mieliśmy przegrać w Zabrzu? Wygraliśmy.
Podbeskidzie znowu miało wygrać przy Reymonta? Przegrało.
Mieliśmy podtrzymać dobrą passę w Kielcach? A guzik.
Teraz zapowiada się wp..l od Śląska.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując