Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 04.11.2014, 16:08
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, że Smuda wie co to jest taktyka ? Przeciez Wisła gra ciągle to samo na każdego przeciwnika (jakże podobne były mecze u siebie z Jagiellonią czy Podbeskidziem - całe szczęście samobój na 1:2 z Góralami). Róznica polega na tym czy w danym meczu grajkom chce się wiecej czy mniej biegać.
Nie ma to jak postawić jakąś tezę i samemu ją obalić.
Odpowiedz cytując