Gwiaździsty napisał(a):

|
Sugerujesz, że Smuda wie co to jest taktyka ? Przeciez Wisła gra ciągle to samo na każdego przeciwnika (jakże podobne były mecze u siebie z Jagiellonią czy Podbeskidziem - całe szczęście samobój na 1:2 z Góralami). Róznica polega na tym czy w danym meczu grajkom chce się wiecej czy mniej biegać.
|
Nie ma to jak postawić jakąś tezę i samemu ją obalić.