Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
21402
04.11.2014, 14:17
FraMat
napisał(a):
Z naruszeniem praw autorskich?
Nie bardzo rozumiem jak to jest.
Wybuduję sobie dom i po jakimś czasie zmienię wygląd elewacji - wolno mi. Wybuduję stadion, to już zmienić do usranej śmierci mojej, lub obiektu nic nie wolno?
danpe_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do danpe_
Odwiedź stronę domową użytkownika danpe_!
Znajdź inne posty napisane przez danpe_