Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 04.11.2014, 12:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ja oczekuję że Smuda ma jaja i ustawi najlepiej zespół żeby wygrać w meczu ze Śląskiem a nie pięknie poklepać piłęczkę jak Górnik Łęczna Szatałowa. Może być 2 defensywnych, może być 3 ofensywnych pomocników bez defensywnego (nie ma to znaczenia), byle wygrać. Niech Smuda dobierze najlepszą taktykę. Za wynik Smuda będzie rozliczany a nie za urodę gry. A jakby wygrał po pięknej grze byłoby najlepiej. Ale mnie zadowoli wygrana nawet po kopaninie.
(Przeanalizuj casus parchów z poprzedniego sezonu i do czego doprowadziło dogmatyczne trzymanie się przez Stawowowego ładnego ofensywnego ustawienia. Odpowiem niemal do spadku i dopiero wywalenie go przez Filipiaka na 4 kolejki przed końcem sezonu i zatrudnienie awaryjnie innego trenera uratowało niestety ligę dla parchów).
Sugerujesz, że Smuda wie co to jest taktyka ? Przeciez Wisła gra ciągle to samo na każdego przeciwnika (jakże podobne były mecze u siebie z Jagiellonią czy Podbeskidziem - całe szczęście samobój na 1:2 z Góralami). Róznica polega na tym czy w danym meczu grajkom chce się wiecej czy mniej biegać.
Odpowiedz cytując