St Yabol napisał(a):

|
Nie dość że kolana przestrzelone to skrzydła podcięte
|
i taki skład wystawi Smuda, to najbardziej prawdopodobne
na ławce siądą poza tym Bieszczad, Sarki, Witek, Bierzało, Wójcik, Zając, Kolanko
kogo wstawiamy?
PS. Żemło, Czekaj, Jankowski, Stjepanowic, Jovanovic kontuzjowani
PS.2. Osobiście bym postawił na Kolanko na prawej, ale zbyt długo znamy Smudę. Inna sprawa jest taka że patrząc ostatnio na formę młodych piłkarzy, poziom III ligowy to jest momentami dla nich za wysoki poziom. No i w dodatku Żemło akurat teraz musiał się posypać.