Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków
Offline
#
21401
04.11.2014, 11:28
http://zikit.krakow.pl/sprawy-urzedo...prawy-21ix2014
Czyli na trybunie G będzie montowany system głośników oraz integrowany system przeciwpożarowy. Na te daszki niestety będziemy musieli poczekać...
"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
mimon89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mimon89
Znajdź inne posty napisane przez mimon89