Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21401
Stary 04.11.2014, 11:28
http://zikit.krakow.pl/sprawy-urzedo...prawy-21ix2014

Czyli na trybunie G będzie montowany system głośników oraz integrowany system przeciwpożarowy. Na te daszki niestety będziemy musieli poczekać...
"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
Odpowiedz cytując