A czym się różnią te skrzydła, które napisałem, od tych jakimi graliśmy w poprzednich spotkaniach? Bo o ile się nie mylę, to w ostatnich meczach na skrzydłach wystawiani byli właśnie Boguski i Guerrier
Podajcie swoje mądre propozycje, a nie piszecie tylko po to, żeby napisać i pożartować...
A może problem jest w tym, że nie rozpisałem w ten sposób? Jeśli to taka ogromna różnica, to ok
-------------Brożek-------------Stępiński----------------
-------------------------Stilić------------------------------
Guerrier----------Garguła----Uryga-----------Boguski
--------Guzmics------Głowacki----------Dudka---------
------------------------Buchalik---------------------------