Tominho napisał(a):

Najwięcej dywagacji przy okazji tego meczu będzie pewnie dotyczyło zestawienia naszej obrony. A może by tak zagrać stylem włoskim na 3 środkowych obrońców i 2 bocznych skrzydłowych...
-------------Brożek-------------Stępiński----------------
-------------------------Stilić------------------------------
------------------Garguła----Uryga----------------------
Guerrier------------------------------------------Boguski
--------Guzmics------Głowacki----------Dudka---------
------------------------Buchalik---------------------------
Boguski i Guerrier podobno mają zdrowie do biegania, więc niech pobiegają po skrzydłach. Zakładam, że Boguski w takim tempie wytrzyma 70 minut, więc nie będzie problemu, bo na ławce jest jeszcze Sarki.
|
Nie dość że kolana przestrzelone to skrzydła podcięte