Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Greg91
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
28276
03.11.2014, 21:39
No ale niestety w pracy nie mam kontaktu z językami obcymi, a najlepiej języka uczy emigracja
Greg91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Greg91
Znajdź inne posty napisane przez Greg91