Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.11.2014, 21:25
Najwięcej dywagacji przy okazji tego meczu będzie pewnie dotyczyło zestawienia naszej obrony. A może by tak zagrać stylem włoskim na 3 środkowych obrońców i 2 bocznych skrzydłowych...


-------------Brożek-------------Stępiński----------------

-------------------------Stilić------------------------------

------------------Garguła----Uryga----------------------

Guerrier------------------------------------------Boguski

--------Guzmics------Głowacki----------Dudka---------

------------------------Buchalik---------------------------


Boguski i Guerrier podobno mają zdrowie do biegania, więc niech pobiegają po skrzydłach. Zakładam, że Boguski w takim tempie wytrzyma 70 minut, więc nie będzie problemu, bo na ławce jest jeszcze Sarki.
Odpowiedz cytując