Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#398
Stary 03.11.2014, 19:33
Ależ Podbeskidzie zbiera w....... od Piasta. Jeszcze niech Jaga zagra na remis z Bełchatowem i okaże się, że nasza sytuacja w tabeli jakoś szczególnie się nie pogorszyła. Dobrze byłoby do zimowej przerwy w rozgrywkach uciec na te 8-10 punktów od 9.miejsca.
Odpowiedz cytując