|
Ależ Podbeskidzie zbiera w....... od Piasta. Jeszcze niech Jaga zagra na remis z Bełchatowem i okaże się, że nasza sytuacja w tabeli jakoś szczególnie się nie pogorszyła. Dobrze byłoby do zimowej przerwy w rozgrywkach uciec na te 8-10 punktów od 9.miejsca.
|