|
To zaplanowana celowa robota deprecjonowania naszego kraju w umysłach Polaków. Kraju za, którego w razie czego malo kto bedzie chciał walczyć, nadstawiać głowy. Z sondażu przeprowadzonego niedawno wynika, ze drastycznie spadła liczba chetnych gotowych ryzykować życiem za Polskę. To robota takich własnie szmatławców. I nie jest przypadkowa. Wpisuje sie w cały zbiór podobnych dzialań. Od kretynek typu Peszek czy Mozil - pseudogwiazd rezimowych mediów. Narazie rozbrajaja nam umysły , żeby potem krzyknąć ruki wierch czy hande hoch !
|