ulTraS napisał(a):

Nam ten sam Ruch wbił dwa gole
|
Może to głupie, że porównuję, ale wtedy Ruch prezentował się więcej niż przyzwoicie, czas ich, bądź co bądź, sukcesów w Europie. Do meczu z nami dołowali w lidze, bo skupiali się wyłącznie na pucharach, ale potem zgarnęli te jedyne zwycięstwo i remisy z Lechem, Lechią czy Pogonią. Co działo/dzieje się później/wciąż widać gołym okiem i trochę zastanawia, że tracą do gówno grających, ale SOLIDNIE PUNKTUJĄCYCH U SIEBIE żydów 9 pkt.