spartan napisał(a):

Kłamstwo...
Ty decydowałeś o doborze moderatorów i Ty decydowałeś o "linii programowej" forum. To po konfliktach jakie pewne sprawy wywołały odchodzili z funkcji PvD, Ewcia, czy nawet wolfy(...)
|
Wybacz, ale ja ani nie jestem jakimś godnym szacunku kibicem (absolutnie zero osiągnięć), ani nigdy nie miałem żadnej wizji forum. Ot, taki wolontariat w charakterze woźnego w wolnej chwili. Usuwało się spam i pokemony. Do dziś na wspomnienie tamtych czasów niektórzy dostają nerwowego ślinotoku, bo bany leciały hurtowo.