Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3478
Stary 03.11.2014, 12:59
spartan napisał(a):Wyświetl post
Kłamstwo...

Ty decydowałeś o doborze moderatorów i Ty decydowałeś o "linii programowej" forum. To po konfliktach jakie pewne sprawy wywołały odchodzili z funkcji PvD, Ewcia, czy nawet wolfy(...)
Wybacz, ale ja ani nie jestem jakimś godnym szacunku kibicem (absolutnie zero osiągnięć), ani nigdy nie miałem żadnej wizji forum. Ot, taki wolontariat w charakterze woźnego w wolnej chwili. Usuwało się spam i pokemony. Do dziś na wspomnienie tamtych czasów niektórzy dostają nerwowego ślinotoku, bo bany leciały hurtowo.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.11.2014 o godz. 13:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując