Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 03.11.2014, 10:07
Na meczu niestety nie będę ale Akademię wesprę jak najbardziej

"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
Odpowiedz cytując